Vážení rodiče, v pondělí jsem pro vaše děti rozvezla další výukové materiály. Pro rodiče 1.r. stále platí, že PÍSANKY a sešity mi odevzdávají do schránky u školy, nebo u mě doma.

V e-mailu jsem vám zaslala odkazy na výukové portály , které slouží k procvičování učiva.

Informace : 28.4. 2020
Ministr školství Robert Plaga (za ANO) zatím stále předpokládá, že se 25. května otevře jen první stupeň základních škol.

Jsou už jasnější pravidla pro návrat do škol? Zatím je známo, že děti mají být po celou dobu ve skupinkách po 15, v lavicích po jednom, mají nosit roušky s výjimkou frontální výuky, pravidelně se mýt dezinfekcí, musí mít prohlášení o bezrizikovosti své i členů domácnosti apod.

Na přelomu dubna a května vydáme pro školy manuál, jak postupovat, na kterém spolupracujeme s ministerstvem zdravotnictví. S tím školy včas seznámíme, aby podle něj měli ředitelé možnost výuku zorganizovat.